Reklama

Geopolityka

XII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”

Fot. www.nowoczesnetechnologie.ztw.pl.
Fot. www.nowoczesnetechnologie.ztw.pl.

Już 12 maja 2016 r. w hotelu InterContinental w Warszawie odbędzie się XII Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic”. 

Konferencja ta już od ponad 10 lat stanowi jedno z najstarszych, najważniejszych i najbardziej prestiżowych forów do dyskusji o rozwoju technologii militarnych w kontekście ich dostosowania do potrzeb i zagrożeń, jakim muszą stawić czoła Siły Zbrojne Rzeczpospolitej Polskiej. Konferencja i wystawa stanowią doskonałą okazję między innymi do przekazywania producentom sprzętu i wyposażenia wojskowego z kraju i z zagranicy spostrzeżeń na temat zalet i wad już użytkowanego sprzętu wojskowego. Jest także okazją, by zapoznać się z nowinkami technologicznymi i sprzętem, którego zastosowanie może poprawić bezpieczeństwo żołnierzy i ich skuteczność na współczesnym polu walki. 

Dzięki starannemu doborowi mówców i odpowiedniemu przygotowaniu omawianych zagadnień, a także często premierowym w skali kraju prezentacjom produktów, Międzynarodowa Konferencja i Wystawa „Nowoczesne technologie dla bezpieczeństwa kraju i jego granic” stała się jednym z najważniejszych wydarzeń sfery bezpieczeństwa i obronności Polski, jak również cennym źródłem specjalistycznych informacji oraz forum wymiany wiedzy i doświadczeń.

Tegoroczna edycja dotyczy m. in.:

  • identyfikacji przyszłych militarnych i pozamilitarnych zagrożeń w kontekście planowania modernizacji sił zbrojnych,
  • reindustrializacji, rozwoju narodowych specjalności, tworzenia ponadnarodowych powiązań kooperacyjnych,
  • nowoczesnych rozwiązań dla sił zbrojnych w kontekście uwarunkowań operacyjnych i taktycznych,
  • technologii militarnych przyszłości w kontekście rozwoju zdolności sił zbrojnych 

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa ilustrująca najnowocześniejsze produkty i usługi oraz technologie na rzecz obronności. Przedsięwzięcie kierowane jest do przedstawicieli: Sił Zbrojnych, administracji rządowej i samorządowej, Policji, Straży Granicznej, Służby Celnej, środowisk przemysłu zbrojeniowego dostarczających nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne, instytutów naukowych, parków technologicznych i wyższych uczelni.

Uprzejmie Państwa zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową konferencji gdzie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące programu oraz warunki udziału w tym wydarzeniu: www.nowoczesnetechnologie.ztw.pl

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem medialnym Defence24.

Reklama

Komentarze (1)

  1. uczestnik konferencji

    Mój Boże już 12 konferencja, jak ten czas szybko leci a efektów ciągle zero. Mam nadzieje, że przy 50 jej edycji w Polsce nie będziemy rozmawiać po rosyjsku. Panie Ministrze niech Pan tym konferansjerom zabierze pieniądze i przeznaczy je dla inżynierów. Oni potrafią w ciągu roku przedstawić prototyp zamówionego przez Pana sprzętu lub innego interesującego resort zagadnienia.

Reklama