Reklama

Geopolityka

Nawalny zastąpi Putina? Romaszewska-Guzy: To możliwe ale mogą go zabić [SKANER]

Autor. Tomasz Głowacki/Defence24

W programie „SKANER Defence24” gościliśmy Agnieszkę Romaszewską-Guzy, dyrektor Biełsat TV, specjalistkę ds. wschodnich. Tematami rozmowy były: możliwość zastąpienia Władimira Putina Aleksiejem Nawalnym, posądzeń o to że Nawalny jest „wydmuszką” Putina, podróży zagranicznych Aleksandra Łukaszenki do Chin oraz Iranu i ryzyku, że wojska lądowe Białorusi uderzą na północy Ukrainy.

Reklama
Reklama

Komentarze (3)

 1. Sorien

  Nawalny to jest człowiek FSB- fałszywa flaga . Jeżeli gości jeszcze żyje , tweetuje i inne cuda z ruskiego łagru o zaostrzonym rygorze to nie oszukujmy się śmierdzi to na kilometr ....

  1. AntekMajcher

   Racja

  2. Miki82

   Nawalny nie jest człowiekiem FSB. Jest dużo gorzej. Jest człowiekiem GRU. W państwie takim jak współczesna Rosja nie ma szans, aby człowiek siedzący w więzieniu ze względów politycznych mógł swobodnie nawoływać do odsunięcia Putina od władzy. Gdyby był tak niewygodny dla tamtejszej wierchuszki, to już dawno skończyłby jak Borys Niemcow. Moim zdaniem jest bardzo niebezpiecznym człowiekiem, bo to ładnie zapakowany polityk, który może uwieść i zwieść Zachód.

  3. Chyżwar

   @Miki82 Masz rację. Ale miszcz jak zauważono w niniejszym wywiadzie zachodnim celebrytom bardzo się podoba. Dlatego najlepiej by było, gdyby celebryci zajmowali się tym, co umieją. Czyli celebrowali siebie nawzajem. Bez jakiegokolwiek wpływu na politykę.

 2. hermanaryk

  Nawalny jest niebezpieczniejszy niż Putin. To nie mniejszy niż on wielkorus, ale zręcznie udaje cywilizowanego człowieka i gdy w końcu FSB posadzi go na miejscu Włodka, Zachód znów zrobi reset i pozwoli mu na znacznie gorsze rzeczy niż poprzednikowi.

 3. andys

  " Nawalny zastąpi Putina? Romaszewska-Guzy: To możliwe ale mogą go zabić " Nie szkodzi, przeciez oni go zabija , ale on im ucieknie!!

Reklama