Reklama

Geopolityka

Jaka zima czeka Ukrainę? Naval: Rosjanie wykorzystali specnaz do rozpoznania bojem na "urrra" [SKANER DEFENCE24]

Naval, Ukraina, Specnaz
Autor. Rober Suchy/Defence24.pl

Gościem Skanera Defence24 był Naval - były żołnierz JW GROM. W czasie wywiadu poruszyliśmy zagadnienia: poziomu wyszkolenia rosyjskich „mobików” i specnazu, przetrwania wojny w warunkach zimowych, ukraińskich komandosów oraz książce „Ekstremalny Poradnik Przetrwania” i dlaczego Naval chciał ją wydać już w 2014 roku.

Reklama
Reklama

Komentarze (2)

 1. wert

  jako specjals jest niezły jak się bierze za komentowanie spraw poważniejszych wychodzą poważne braki. I nie mam tu na myśli tylko skrzywienia specjalsa.

  1. Prawdziwy Polak

   To prawda, służył jako specjals, oki, na pewno ma wiedze na temat działań specjalnych. Ale jeżyli chodzi o wiedzę z zakresu strategi obronności i taktyki działań wojennych, to brak mu wiedzy i kompetencji, które pozwalałby temu panu wypowiadać się jako specjalista z zakresu szeroko pojętej obronności. Przecież on nie ukończył żadnej uczelni wojskowej i cywilnej z zakresu strategi obronności. Jest zwykły byłym żołnierzem sił specjalnych i nikim więcej, napawano nie jest żadnym specjalistą od strategi wojennej, choć takiego próbuje udawać na różnych portalach.

  2. rukma.vimana

   wypowiedzieli się internetowi kanapowi eksperci od niczego.

  3. X

   Popełń więc tekst krytyczno-polemiczny, i uzupełnij te "poważne braki".

 2. Grzech

  Panowie może jakieś uwagi gdzie te braki wiedzy ? bo bardzo często tu czytam jak kogoś się krytykuje jednak bardzo często są to proste komentarze "nie zna się" ja wiem lepiej (ale nie podzielę się z wami moją wiedza 😊) może panowie "komentatorzy" wytkną Naval-owi jakieś błędy merytoryczne ? Chętnie poczytam i od razu zapytam a Panowie służyli w armii może byli kiedyś np na poligonie w zimie (to by pozwoliło Wam odnieść się choć trochę do pierwszej części wypowiedzi Navala ja może wielkiego doświadczania nie mam ale wiem jak fajnie golić się przy -10 i/mydełko co mieliśmy jakoś pienić się nie chciało/ i jak fajnie śpi się w namiocie na poligonie w zimie /jedna "koza" na namiot ze 40 chłopa/

Reklama