Reklama

Geopolityka

Czy Putin zostanie obalony? [SKANER DEFENCE24]

Fot. defence24.pl/kremlin.ru

Czy w Rosji wybuchnie rewolucja, która obali Putina? W programie „SKANER Defence24” gościliśmy eksperta ds. wschodnich Grzegorza Kuczyńskiego. Tematem rozmowy były kwestie mobilizacji w Rosji, nowego dowódcy rosyjskich wojsk inwazyjnych, ryzyka użycia broni nuklearnej przez Kreml oraz szansy na obalenie Władimira Putina.

Reklama

Komentarze (6)

 1. Jaszczur

  Ludzie którzy rządzą Rosja to nie jest sam Putin . Putin to rzecznik narodu rosyjskiego -ktory ma dużą potrzebę bycia mocarstwem..... Więc zabicie Putina sprawi że zmieni się rzecznik i tyle ... Naród dalej będzie chciał być wielki i wojować z zachodem -odwiecznym wrogiem . Brzeziński ,nie lubiłem gościa ale jedno mądre powiedział :Rosja bez Ukrainy nie może być mocarstwem. Oni to wiedza i będą walczyć wieki az ja zdobędą no chyba że odechce im się być mocarstwem. Drugi aspekt. Chiny nie mogą być hegemonem bez Rosji - więc Chiny też nie dadzą by w Rosji przejął władzę ktoś pro zachodni. Zostaje tylko brutalna walka fizyczna i trzeba ich pokonać i szykować się jak coś na kolejne starcia oni nie odpuszcza aż UA nie będzie pod czerwona flaga . Chiny stały się jądrem zła na świecie wszystko co się dzieje ze strony Azjatów ma przyzwolenie w Chinach . Rosja , Iran , Korea to są chińskie psy

  1. Zgredzik

   Ogólnie masz rację ale masz bardzo uproszczony obraz świata. Nie ma w nim nic o współpracy amerykańskich "demokratów" z tym jadłem zła a przecież cały establishment partii demokratycznej siedzi w kieszeni Chińczyków. Brat i syn Bidena kręcą interesy w Chinach, Pelosi to samo. Ta lista jest bardzo długa. Myślisz, że to się dzieje bez wiedzy i zgody chińskich służb? Z drugiej strony administracja Bidena wprowadza powoli rozwiązania b inżynierii społecznej przetestowane wcześniej w Chinach. TO JEST SOJUSZ! Sojusz zachodnich neokomunistów z chińskimi komunistami.

 2. Darek S.

  Kacapom trzeba wtłuc tak samo jak Zachód wtłukł Niemcom i Japończykom w czasie II Wojny Światowej. Jak dostaną słabiej, tak jak Niemcy w czasie I Wojny Światowej, to pojawi się jakiś Hitler i będzie opowiadał o zdradzie i nawoływał do kolejnej wojny i rewizji porozumień.

 3. ΚrzysiekS

  Jak by to powiedział generał Pavlachett: "jest możliwe."

 4. VIS

  Obalić to ruskie capy mogą najwyżej 0,5l.

 5. Macorr

  Putin niie zostanie obalony dopoki ruscy mają jakiekolwiek zdobycze terytorialne na Ukrainie. Bo kto podpisze pokoj w którym mordor oddaje zagarnięte ziemie w tym Krym Ukraińcom.?Ktokolwiek złoży podpis na czyms takim zostanie po prostu zabity ..

  1. Esteban

   Niemcy zrobią to bardzo chętnie i będą nalegać na każdego i na wszystko.

  2. Macorr

   Ok to teraz wytłumacz mi co Niemcy maja do niechęci jakiegoś ruska do tego by zginąć?

 6. Esteban

  Nie ma znaczenia, czy Putin zostanie obalony. Na jego miejsce przyjdzie kolejny funkcjonariusz sluzb. Być może na krótką metę, ze względu na wyczerpanie środków i ogólna zapaść gospodarczą, Rosja przyjmę postawę pacyfistyczną, a zachód pod przewodnictwem Niemiec będzie wspierać rosyjska "demokrację". To wszystko już było, wystarczy popatrzeć 30 lat wstecz. " Rosja nie jest państwem, które ma służby, to służby mają Rosję..." Zagrozenie, imperializm, faszystowskie metody działania, korupcja zewnętrza, a przede wszystkim wewnętrzna, terror, to wszystko jest wręcz genetycznym sensem istnienia Rosji.