Geopolityka

Ameryka nie ma żadnych powodów i podstaw żeby przyjmować gładkie teksty prezydenta Putina [SKANER]

FOT. DEFENCE24.PL
FOT. DEFENCE24.PL

Gościem odcinka był Michał Kobosko, Senior Advisor think tanku Atlantic Council, a rozmowa dotyczyła szczytu NATO i spotkania Trump - Putin. 

Trump zderza się z rzeczywistością na gruncie lokalnym i na gruncie światowym. Nie będzie żadnego szybkiego dealu z Koreą Północną choć podejrzewam, że prezydent Trump niestety na to liczył kiedy jechał do Singapuru na spotkanie z Kimem. Tak samo nie będzie szybkiego przełomu w relacjach z Rosją. Tutaj po prostu Ameryka ma za dużo do stracenia, gdyby Trump kontynuował tą narrację, którą słyszeliśmy na konferencji prasowej. Ameryka nie ma żadnych powodów i podstaw żeby przyjmować gładkie teksty prezydenta Putina i ufać w to co on mówi. Wszystkie fakty, które znamy świadczą przeciwko słowom prezydenta Putina. Trzeba więc mieć nadzieję, że prezydent USA zostanie powstrzymany w kontynuowaniu tej narracji, którą słyszeliśmy w Helsinkach.

Michał Kobosko, Senior Advisor, Atlantic Council

 

Jeśli jesteś przedstawicielem wybranych instytucji zajmujących się bezpieczeństwem Państwa przysługuje Ci 100% zniżki!
Aby uzyskać zniżkę załóż darmowe konto w serwisie Defence24.pl używając służbowego adresu e-mail. Po jego potwierdzeniu, jeśli przysługuje Tobie zniżka, uzyskasz dostęp do wszystkich treści na platformie bezpłatnie.