Reklama

Geopolityka

Dzień Otwarty on-line na Wojskowej Akademii Technicznej

grafika: WAT
grafika: WAT

Zasady rekrutacji, bogata oferta studiów wojskowych i cywilnych, nowoczesne formy kształcenia, szeroki zakres możliwości rozwoju swoich pasji i zainteresowań – to wszystko Wojskowa Akademia Techniczna zaprezentuje podczas Dnia Otwartego online. Tegorocznych maturzystów i osoby zainteresowane podjęciem studiów na największej politechnice wojskowej w Polsce zapraszamy na wydarzenie w najbliższy czwartek 22 kwietnia o godz. 12.00.

Jak podaje rzecznik prasowy uczelni Ewa Jankiewicz, podczas Dnia Otwartego on-line zostanie zaprezentowana oferta studiów wojskowych i cywilnych ośmiu wydziałów akademickich WAT: Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania; Cybernetyki; Elektroniki; Inżynierii Lądowej i Geodezji; Inżynierii Mechanicznej; Mechatroniki, Uzbrojenia i Lotnictwa; Nowych Technologii i Chemii oraz Instytutu Optoelektroniki.

Wydarzenie będzie transmitowane na żywo za pośrednictwem kanału YouTube WAT. O studiowaniu w murach Akademii opowiedzą przedstawiciele władz uczelni, naukowcy i studenci. Pracownicy Działu Organizacji Kształcenia przedstawią zasady rekrutacji na studia wojskowe i cywilne. Każdy wydział zaprezentuje swoją ofertę kształcenia w ramach jednolitych magisterskich studiów wojskowych i studiów cywilnych I i II stopnia. Studenci WAT opowiedzą, dlaczego warto związać swoją przyszłość z Wojskową Akademią Techniczną. Prezentację wzbogaci film dotyczący wymogów w zakresie tegorocznych testów sprawnościowych na studia wojskowe.

Jednocześnie podczas Dnia Otwartego WAT będzie aktywny czat na kanale YouTube. Na pytania dotyczące studiów w Akademii odpowiedzą przedstawiciele m.in. Samorządów Studenckich wszystkich wydziałów, a Sekcja ds. Rekrutacji będzie dostępna również mailowo. Wydarzenie zakończy się o godzinie 15:00.

Rekrutacja na jednolite magisterskie studia wojskowe oraz na studia cywilne pierwszego stopnia w  Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie rozpoczęła się 1 marca 2021 r. W tym roku na kandydatów na żołnierzy zawodowych czeka aż 837 miejsc. Rejestracja internetowa na studia wojskowe trwa do 31 maja 2021 r., natomiast na studia cywilne do 16 lipca 2021 r. Program Dnia Otwartego WAT dostępny jest na stronie WAT: www.wojsko-polskie.pl/wat.

Reklama

Komentarze

    Reklama