Reklama

Wojsko, bezpieczeństwo, geopolityka, wojna na Ukrainie

Diament dla PCO S.A. Nagroda Lidera Polskiego Biznesu przyznana

  • Fot. por. Robert Suchy/CO MON
    Fot. por. Robert Suchy/CO MON
  • Fot. Marta Rachwalska/Defence24.pl
    Fot. Marta Rachwalska/Defence24.pl

Business Centre Club nagrodził najlepszych polskich przedsiębiorców podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu. Wśród laureatów, którzy otrzymali Diament do nagrody, znalazło się PCO S.A.

PCO S.A. w tym roku zostało zdobywcą szóstego Diamentu do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Jest to wyróżnienie przyznawane laureatom z ubiegłych lat, którzy utrzymali bądź wzmocnili pozycje swoich firm na rynku. Nagrodę w imieniu PCO S.A. odebrał prezes Ryszard Kardasz.

Business Centre Club od 1991 roku przyznaje Złote Statuetki w konkursie Lider Polskiego Biznesu firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. PCO S.A. po raz kolejny znalazło się w gronie przedsiębiorstw uhonorowanych podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu.

Nagrody dla najlepszych wręczali m.in. sekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jerzy Kwieciński i poseł do Parlamentu Europejskiego Janusz Lewandowski. Zgromadzonych gości przywitał prezes BCC Marek Goliszewski, odwołując się do rozmowy z włoskim przemysłem Papieża Franciszka, który zdefiniował pojęcie „przedsiębiorców sprawiedliwych”. Papież został uhonorowany nagrodą specjalną BCC w październiku ubiegłego roku w Watykanie za wskazywanie roli, jaką odgrywają dziś obecnie przedsiębiorcy.

Reklama

Komentarze

    Reklama