Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Piekło wojny. "W całej karierze nie spotkałem się z takimi ranami"

Autor. DefenceU/Defence24.pl

W programie „SKANER Defence24” gościliśmy Jakuba Bałabana, szefa Humanosh Med Evacuation. W rozmowie poruszyliśmy potrzeby organizacji humanitarnej na Ukrainie, jak wspierać polskich medyków, jak wygląda sytuacja na froncie Sołedar-Bachmut oraz gdzie pomaga Humanosh Med Evacuation. 

Reklama

Zachęcamy do wspierania misji Humanosh Med Evacuation:

Reklama

Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji z dopiskiem – Ewakuacja Ukraina PKO BP 60102049000000820233509128 Fundacja Humanosh imienia Sławy i Izka Wołosiańskich Gładyszów 105/1, 38-315 Uście Gorlickie

#Medyk #Ukraina #Wojna

Reklama
Reklama

Komentarze (3)

 1. orwel1984

  Kazda wojna to barbazynstwo - BBC- Sekcja Polska "13 lutego niewidoczny dla radarów amerykański bombowiec zrzucił dwie, kierowane laserem bomby na obiekt, w którym miało się znajdować centrum komunikacyjne i ośrodek dowodzenia irackiej armii. Okazało się jednak, że w budynku mieszkali cywilni uchodźcy wojenni. Zginęło 315 osób, w tym 130 dzieci." "Według szefa połączonych sztabów Collina Powella w fabryce produkowano nie mleko w proszku, ale broń biologiczną."

  1. BadaczNetu

   Wojna to zawsze straszna rzecz. Ale jest różnica między pomyłką a celowym działaniem.

 2. Saw

  Lepiej w telewizorze niż zalany sowieckim betonem...

 3. Jameson

  Szok, że w Europie trzeba karetki maskować, Rosjanie widzę dużo się nauczyli od Wermachtu i Waffen SS od 41 roku. Niestety powinien być zakaz wjazdu i wstępu na teren EU / ogólnie cywilizowanego zachodu dla tej dziczy z ludobójstwem w genach.

  1. sidematix

   Pan w okienku tak powiedział więc na pewno jest to prawda. Następny z mózgiem w telewizorze.

  2. pomz

   @sidematix tak, tak... Wojny nie ma, nie ma też milionów uchodźców, setki tysięcy zabitych ruSsKich też nie, nie ma żadnej wojny jest tylko specjalna operacja wojskowa. Bo tak mówi pan w okienku (ten z kremla)

Reklama