Reklama

Defence24 TV - zobacz więcej

Mroszczyk: Skuteczne szkolenie strzeleckie poza dogmatami [SKANER Defence24]

Autor. Robert Suchy

Tym razem w studio Defence24 gościliśmy Mareka Mroszczyka, zawodowego instruktora strzelectwa i wykładowcę Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, autora podręcznika pt. „Nowoczesne szkolenie strzeleckie. Podręcznik metodyczny szkolenia strzeleckiego na małych dystansach CQB i MOUT”, dostępnej w Sklepie Defence24. Publikacja ta to niezwykle ciekawa pozycja adresowana do funkcjonariuszy i żołnierzy chcących poszerzyć wiedzę oraz umiejętności w posługiwaniu się bronią krótka i długą. Wartość merytoryczną tej publikacji stanowi ogromne doświadczenie autora. Pozycja ta zawiera opisy wielu ćwiczeń wyjętych z programu strzelań policyjnych. Warto korzystać z doświadczeń ludzi, którzy z bronią mają do czynienia na codzień, realizując zadania służbowe. To obowiązkowa lektura dla każdego instruktora.

Reklama
Nowoczesne szkolenie strzeleckie
Książka "Nowoczesne szkolenie strzeleckie" do nabycia w Sklep.Defence24.pl: https://sklep.defence24.pl/produkt/nowoczesne-szkolenie-strzeleckie/
Autor. Defence24
Reklama
Reklama

Komentarze (1)

  1. Sidematic

    Nie jestem strzelcem, nie byłem w wojsku, nie mam broni, jestem dość ślepy (niedowidztwo na prawe oko i po minus 3 dioptrie) Mam wiodące oko lewe ale strzelam praworęcznie. Chodząca katastrofa.. Kiedyś trochę strzelałem na strzelnicy sportowej, dla zabawy i dla hałasu. Aż zostałem wyzwany na pojedynek przez instruktora strzelectwa z WSO we Wrocławiu. Dla zabawy, o 3 piwa. Jako wyzwany wybierałem broń. Padło na zwykły strzelnicowy 40-letni Margolin z magazynu LOK bo nic innego nie było pod ręką. Dostał łomot na 25 metrów i więcej go na strzelnicy nie widziano.

Reklama