Reklama

Wojsko, bezpieczeństwo, geopolityka, wojna na Ukrainie

Andrzej Idzikowski gościem Defence24 Live

Andrzej Idzikowski Defence24 live
Fot. Defence24.pl

We wtorek o godzinie 18.00 przed kamerami Defence24 zasiądzie Andrzej Idzikowski, były policjant, wieloletni instruktor strzelań policyjnych, doskonały strzelec, zwycięzca wielu zawodów strzeleckich, aby odpowiedzieć na Wasze pytania.

Reklama

Andrzej Idzikowski jest, można rzec, „urodzonym strzelcem”, a swoją przygodę z bronią palną i strzelectwem rozpoczął w wieku siedmiu lat. Swoja pasję najpierw przekuł w służbę, a potem w zawód. Był odpowiedzialny za wyszkolenie strzeleckie w szkole policyjnej. Aktualnie prowadzi sam swoją firmę gdzie realizuje wszelkiego rodzaju szkolenia strzeleckie.

Reklama

Defence24 Live to audycja gdzie to Wy, zadajecie pytania naszym gościom. Podczas pierwszego odcinka, którego gościem był Damian Duda przewidziane przez nas 45 minut okazało się zdecydowanie za krótkie. Dlatego spotkanie z Andrzejem Idzikowskim zaplanowane jest na godzinę. Audycja oczywiście będzie moderowana, także prosimy zachowanie o szacunku i szeroko pojętych manier.  

Andrzej Idzikowski jest zawodowcem, co gwarantuje, że wszelkie pytania o posiadanie broni, pozwolenia, kwestie szkoleń oraz samodoskonalenia na pewno doczekają się rzeczowych odpowiedzi.

Reklama

Wtorek, godzina 18 na  kanale YT Defence24.

Komentarze